polski  |  english

INWESTYCJA

FSL-budynek-B2-600x600px

Fort Służew to zespół trzech nowoczesnych budynków o kaskadowej formie, charakteryzujących się harmonią, elegancją i wygodą oraz idealnie wpisujących się w otoczenie. Najwyższe, 9-piętrowe partie budynków znajdują się u zbiegu ulic Doliny Służewieckiej i Nowoursynowskiej, zaś najniższe – sąsiadują z istniejącą już niską zabudową.

Budynki mają prostą i nowoczesną formę. Ceglane elewacje nawiązują do historycznych zabudowań pobliskiego Fortu VIII. Eleganckie, łukowe wejścia do klatek w przejściach bramowych, inspirowane są koszarami szyjowymi. Klimatu dodaje podświetlana fontanna chodnikowa, wykończona granitem.

Sercem osiedla Fort Służew jest rozległy dziedziniec. Będą miały tu miejsce m.in. place zabaw dla dzieci, duże wielofunkcyjne boisko, ławki oraz stojaki rowerowe. Wszystko to jest otulone zielenią: ozdobnymi trawami, krzewami i żywopłotami oraz zastanym bogatym drzewostanem.ARCHITEKTURA

Osiedle Fort Służew – dzięki temu, że jest wkomponowane w historyczne miejsce, które było inspiracją dla architektów przy projektowaniu detali architektonicznych, elewacji i wykończenia – jest inwestycją niezwykłą.

Część mieszkalną stanowią trzy równolegle realizowane budynki, o różnej liczbie mieszkań:

  • budynek A – 80 mieszkań
  • budynek B – 189 mieszkań
  • budynek C – 234 mieszkania

Każdy z budynków posiada dwupoziomowy garaż podziemny, komórki lokatorskie oraz pomieszczenia na jednoślady. Bezpieczeństwo mieszkańców zapewni monitoring (system CCTV), wideodomofony i ochrona. W niższych partiach budynku, uroku dodają zielone dachy.

FSL-DETAL-PRZESWIT-600x600pxFSL-budynek-B1-wieczorna-600x600px

MIESZKANIA

Fort Służew zaprojektowano z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, a także z myślą o komforcie użytkowników. Funkcjonalne rozkłady mieszkań pozwolą spełnić najwyższe wymagania przyszłych mieszkańców.

W trzech budynkach znajdują się mieszkania o powierzchni od 40 do 144 m2. Są to zarówno kameralne i przytulne mieszkania 2-pokojowe, jak i przestronne 5-pokojowe. Minimalna wysokość mieszkań to 2,80 m.

Każde z mieszkań posiada loggię, a dodatkowo na najwyższych piętrach zaplanowane zostały tarasy, natomiast przy najniższych kondygnacjach – ogródki. Wszystkie mieszkania wyposażone są w drewnianą stolarkę okienną.

W ofercie inwestycji Fort Służew znajduje się szeroki wachlarz mieszkań. Wybrane mieszkania posiadają przestronne tarasy i ogródki, dwie łazienki oraz garderobę.

Rozkład mieszkań W ofercie inwestycji Fort Służew znajduje się bogaty asortyment typów lokali mieszkalnych. Wybrane mieszkania posiadają przestronne tarasy i ogródki, dwie łazienki oraz garderobę.

NAJBLIŻSZA OKOLICA INWESTYCJI


Najbliższe otoczenie